سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
اولین جلسه ویدیو کنفرانس سرپرست دفتر آموزش وپژوهش با روسای مناطق آموزشی در سال 99 برگزار گردید
علی رستمی سرپرست دفتر آموزش وپژوهش ضمن تشریح برنامه های آینده دفتر آموزش وپژوهش گفت: بر اساس سند تحول قوه قضاییه و در راستای اجرای اولویت¬های ابلاغی ریاست محترم سازمان ، بهره گیری از نخبگان و دانشگاهیان در دستور کار دفتر آموزش و پژوهش است.

وی افزود: در این راستا و با عنایت به اهمیت و نقش این دفتر در تحقق برنامه تحولی قوه و سازمان و به منظور بهره­گیری بیشتر از همه ظرفیت­های علمی و اجرایی افراد و مراکز علمی و دانشگاهی در پیشبرد برنامه­های سازمانی، اقدام به برگزاری نشست­ها و جلسات هم­اندیشی و تعامل هدفمند با اساتید و مراکز دانشگاهی گردید تا ضمن تبادل نظر در راستای نیل به اهداف تعیین­شده گام­های موثر و عملی برداشته شود.

دکتر رستمی در خصوص آموزش نیز گفت:

نظام آموزش، کارمندان دستگاه­های اجرایی را موظف کرده برنامه­های آموزشی خود را به گونه­ای طراحی نمایند که همراه با متناسب ساختن دانش، مهارت و نگرش کارمندان با شغل موردنظر، انگیزه­های لازم را جهت مشارکت مستمر کارمندان در فرآیند آموزش تامین نماید به نحوی که رابطه­ای بین ارتقاء کارمندان و مدیران و آموزش برقرار گردد و از حداقل سرانه 60ساعت آموزش برای مدیران و سرانه 40 ساعت برای کارمندان بر اساس مقررات مربوط در هر سال برخوردار گردند.

در ادامه کلیه مسئولین مناطق ده گانه آموزش به تشریح وضعیت موجود مناطق آموزشی پرداختند و برنامه ها وپیشنهادات خود را درخصوص توسعه فعالیتهای آموزش وپژوهشی بیان کردند.

رستمی در پایان گفت: در نظر داریم با توجه به شرایط کنونی وشیوع بیماری کوید 19 تعداد جلسات ویدیو کنفرانس را بیشتر برگزار کنیم تا بتوانیم به اهدافمان در پایان سال برسیم.

تاریخ:
1399/11/04
تعداد بازدید:
1170
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:3 :11
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal