سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
در شب شهادت حضرت فاطمه(س):
ملاقات رئیس سازمان زندان ها با خانواده یک زندان بان و یک مددجو
رئیس سازمان زندان ها در شب شهادت حضرت فاطمه (س) در خانه یکی از همکاران و همچنین یکی از زندانیان حضور و با خانواده ایشان دیدار نمود.

رئیس سازمان زندان ها که برای بازدید از زندان های خراسان رضوی و شمالی در شهر مشهد مقدس حضور داشت در آخرین برنامه این سفر در منزل یکی از همکاران متوفی و همچنین یکی از زندانیان حافظ قرآن حضور یافت و با خانواده آنان دیدار و گفتگو نمود.

رئیس سازمان زندان ها در منزل همکار مرحوم آقای اکبری ضمن برشمردن ویژگی های بارز اخلاقی وی، خدمت در زندان را دستگیری از انسان های آسیب دیده عنوان کرد و به فرزندان وی توصیه کرد مهمترین کار شما برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره پدر ادامه تحصیل و الگو قراردادن پدر به عنوان یک انسان درستکار و با اخلاق حسنه خواهد بود.

رئیس سازمان زندان ها همچنین با حضور در منزل یکی از زندانیان که در زندان حفظ قرآن کریم را آغاز نموده است با خانواده وی دیدار و از وضعیت آنان اطلاع یافت.

حاج محمدی در این دیدار خطاب به فرزندان زندانی گفت: آینده هر فرد در دست خود اوست و شما می توانید با توجه جدی به تحصیل و استقامت در برابر مشکلات، این روزهای سخت را جبران کنید.

رئیس سازمان زندان ها در حین گفتگو با پسر نوجوان این زندانی و با اشاره به عکس سردار سلیمانی که توسط فرزند این مددجو بر دیوار نصب شده بود از او پرسید: علت علاقه ات به سردار چیست؟ که در پاسخ فرزند وی استقامت آن شهید در مسیر حق را به عنوان ویژگی بارز وی عنوان نمود.

حاج محمدی اظهار داشت: خیلی از انسان ها بودند که در زندگی دچار مشکلات بودند اما با تصمیم و اراده درست توانستند ضمن غلبه بر مشکلات آینده خوبی برای خود رقم بزنند.

در این دیدار به دستور رئیس سازمان زندان ها امکان تماس تصویری زندانی با خانواده فراهم شد و آنان به صورت تصویری با پدر دیدار کردند.

شایان ذکر است این زندانی در مدت حضور در زندان شروع به یادگیری و حفظ قرآن کرده است و هم اکنون حافظ 5 جزء قرآن کریم است. انتهای پیام

تاریخ:
1399/10/28
تعداد بازدید:
1656
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:3 :19
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal