سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
محمدمهدی حاج محمدی:
زندان فقط مساله قوه قضائیه نیست بلکه مرتبط با تمام دستگاه هاست
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در دیدار با استاندار خراسان رضوی گفت: زندان فقط مساله قوه قضائیه نیست بلکه مربوط به همه دستگاه هاست و مستلزم کمک و همکاری همگانی است چرا که ایجاد زیرساختها و فضاهای مناسب و کافی نقش محوری برای اصلاح و تربیت دارد.

حاج محمدی با اشاره به اهمیت توجه به خانواده زندانیان گفت: عمده نگرانی ما موضوع خانواده زندانیان است که به واسطه حضور سرپرست در زندان در معرض آسیب قرار دارند. 

وی با بیان اینکه نگاه به خانواده زندانی باید تغییر کند گفت: در زمینه ایجاد اشتغال نشسته برای زندانیان و خانواده آنها نیازمند حمایت نهادهای مختلف از جمله بخش خصوصی هستیم.

 

وی در پایان گفت: نمی خواهیم در زندان ها صرفاً از افراد نگه داری کنیم بلکه باید طوری عمل کنیم که زندانی پس از آزادی بتواند سعادتمندانه به آغوش خانواده و جامعه برگردد.

 استاندار خراسان رضوی نیز با اشاره به وضعیت اعتبارات استان گفت: علیرغم کمبود بودجه باید به موضوع زندان بطور  ویژه نگاه کرد. 

وی از آمادگی استانداری برای کمک به پیشبرد پروژه های عمرانی و انتقال زندان مرکزی مشهد و طرح های حمایتی زندان های خراسان رضوی خبر داد. 

در این جلسه مدیرکل زندان های خراسان رضوی گزارشی از وضعیت زندان های استان و اعتبارات مورد نیاز ارائه نمود.

انتهای پیام

تاریخ:
1399/10/27
تعداد بازدید:
1000
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:3 :9
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal