سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
سعیدسربازجانفدا به عنوان سرپرست جدید زندان های خراسان رضوی معرفی شد
در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل زندان های استان خراسان رضوی سعیدسربازجانفدا به عنوان سرپرست جدید زندان های خراسان رضوی معرفی شد.

در این مراسم ابوالفضل حجتی پور سرپرست معاونت توسعه مدیریت ومنابع سازمان زندان های کشور با اشاره به ویژگی های جمشیدی موضوع اخلاص وی را از شاخص ترین خصوصیات او عنوان و جانفدا را از نیروهای پرتلاش و با سابقه سازمان زندان ها دانست و برای هر دو در مسئولیت جدید آرزوی سعادت ،توفیق و سلامتی نمود.

وی در خصوص علت و اهداف اجرای مجازات در جامعه و از دیدگاه اسلام که داری اهداف اخلاقی ،اجتماعی و اقتصادی می باشد مطابی را بیان و مهمترین ویژگی اجرای مجازات در مکتب اسلام را بحث توجه به عدالت و استحقاق مجرم درجهت اجرای مجازات عادلانه و هدفمندعنوان کرد.

حجتی پور با اشاره به این که امروز زندان یک مجازات است و امنیت جامعه در گرو وجود زندان می باشد اظهار داشت : ما باید برای زندانیان نگاه اصلاحی و تربیتی داشته باشیم.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان های کشوربا اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که زندان باید به آموزشگاه نیکی ها تبدیل شود گفت : این موضوع در سرلوحه اقدامات ریاست جدید سازمان زندان های کشور می باشد لذا همه ما باید درتوجه به اهداف اصلاحی و تربیتی کوشا باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد دراستان خراسان رضوی که فضای آن معطر به وجود امام هشتم علیه آلاف التحیه و الثناء است در موضوع اصلاح و تربیت پیشروباشیم.

در این مراسم خشایارجمشیدی مدیرکل پیشین زندان های خراسان رضوی و سرپرست جدید اداره کل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان زندان های کشور از تمام مدیران دستگاه های اجرایی و قضایی، همچنین از لطف و عنایت تمامی پرسنل زندان های استان خراسان رضوی بابت همکاری در دوران خدمت خود در استان قدردانی کرد. 

وی خدمت به زندانی و خانواده آنان را از افتخارات پرسنل سازمان زندان ها دانست و اظهارداشت : همگی ما باید قدر این جایگاه و فرصتی که به ما داده شده است را بدانیم.

جمشیدی ضمن تشکر از مدیران گذشته به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در مدت تصدی خود درزندان های استان از جمله شروع کارهای جهادی همچون کاهش جمعیت کیفری با همت دستگاه قضایی استان ،پیگیری موضوع انتقال زندان مرکزی مشهد،تکمیل پروژه های ملی و استانی اجرای برنامه های فرهنگی و آموزش های قرآنی که باعث پرورش 2000 نفر حافظ قرآن در زندان های استان شده و نیز اقدامات موثری که در موضوع آزادی زندانیان ،اشتغال و حرفه آموزی و کمک به خانواده زندانیان صورت گرفته اشاره نمود.

سرپرست جدید زندان های خراسان رضوی نیز طی سخنانی خدمت در خطه امام هشتم(ع) را افتخاری بزرگ دانست و اظهارداشت : زندانبانی شغلی سخت و مشقت بار عنوان می شود چرا که در کنار انجام ماموریت محوله وایجاد امنیت زندان ها باید خدمتگزار اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه نیز باشیم. 
انتهای پیام/ 
 
 
تاریخ:
1399/05/06
تعداد بازدید:
2388
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:2 :28
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal