آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 1404361
  • تعداد بازدید از این صفحه: 920824
  • تعداد بازدید امروز: 38
  • تعداد کاربر آنلاین: 1

 

 

اخبار عمومی

برگزاری آزمون سراسری فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور در زندان رجایی شهر

 

مدیر زندان رجایی شهر اعلام کرد: شش نفر از مددجویان این زندان همزمان با داوطلبان سراسر کشور، در آزمون سراسری فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و در رشته های روان شناسی، مهندسی صنایع، مدیریت دولتی و مدیریت اجرایی شرکت نمودند.  

بنا به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، صبح روز جمعه، شش نفر از مددجویان این زندان همزمان با داوطلبان سراسر کشور، در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور شرکت نمودند.

 مدیر زندان رجایی شهر ضمن اعلام این خبر، با اشاره به فراهم بودن تمام امکانات آموزشی و تحصیلی جهت هدایت مددجو برای بازگشت سالم به جامعه تأکید کرد: شش نفر از مددجویان این زندان همزمان با داوطلبان سراسر کشور، در آزمون سراسری فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و در رشته های روان شناسی، مهندسی صنایع، مدیریت دولتی و مدیریت اجرایی شرکت نمودند.

محمد مردانی افزود: 130نفر از مددجویان طی سال جاری تحصیلی پشت نیمکتهای آموزشی نشسته و با توجه به تعداد بسیار کم مددجویان بیسواد، کلاس نهضت سواد آموزی در حال حاضر هشت نفر سوادآموز دارد و مددجویان پس از اخذ مدرک پایان تحصیلات متوسطه می توانند وارد دانشگاه در این زندان شوند. 

همچنین رئیس کمیته کاهش آسیب زندان  گفت: در مقطع دیگر تحصیلی مجتمع آموزشی حضرت ابراهیم خلیل اله به همت اداره کل زندانهای استان و نیز خیرین از سالها پیش فعالیت دارد که مددجویان می توانند تا اخذ دیپلم تحصیل نموده و مدرک معتبر از آموزش و پرورش دریافت نمایند. بدیهی است در هیچ کدام از مدارک آموزشی صادره زندان، نامی از زندان برده نمی شود تا مددجو پس از آزادی به راحتی تحصیلاتش را ادامه داده یا وارد بازار کار گردد.

وی در خصوص امکان تحصیلات دانشگاهی مددجویان ابراز داشت: مددجویان دیپلم نیز با شرکت در کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی و پیام نور می توانند تحصیلاتشان را تا اخذ دکترا ادامه دهند. در این راستا، 21 نفر مددجو در رشته های کاردانی حرفه ای تربیت قرآن کریم، تربیت مربی قرآن کریم، کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی-مددکاری خانواده، کاردانی فنی برنامه نویسی رایانه، نرم افزار رایانه، حسابداری صنعتی، تعمیر و نگهداری خودرو و کاردان فنی مکانیک خودرو مشغول به تحصیل هستند که با احتساب سنوات آموزشی قبلی، 244نفر وارد مرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی بعثت2 شده اند.

 

 گروه: اخبار عمومی   تعداد بازدید: 1134   تاریخ خبر: 13:23:47 1394/02/06   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام

اخبار مرتبط:
  کارگاه ساخت و مونتاژ قطعات ام. دی. اف افتتاح و به بهره برداری رسید
  اهتمام ویژه کارکنان در رعایت حقوق شهروندی و برقراری نظم و امنیت پایدار در زندانها
  بازدید امام جمعه اهل سنت شهرستان نقده از زندان این شهرستان
  تقویت و توسعه زندان باز و اشتغال اولویتی مهم در چرخه زندانبانی و اصلاح مجرمین است
  افتتاح فازدوم زندان اقلید در استان فارس
  اثربخشی عملکرد زندان بر تغییر نگرش و رفتار زندانیان
  مصوبات جلسه انجمن های حمایت از زندانیان استان البرز در سال 1394
  دیدارمدیرکل وشورای مدیران زندانهای استان با نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه بوشهر