آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 1404365
  • تعداد بازدید از این صفحه: 920869
  • تعداد بازدید امروز: 39
  • تعداد کاربر آنلاین: 1

 

 

اخبار ویژه

معاون قضایی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور :

کاهش آمار جمعیت کیفری زندانیان با استفاده از ظرفیت های قانونی ضروری است

 

معاون قضایی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با اشاره به اولویت های سال 94 این سازمان ضرورت کاهش آمار جمعیت کیفری زندانیان با استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی را مورد تاکید قرار داد  

سیروس شیخ پور که به منظور بازدید از فعالیت های زندان های کرمانشاه به این استان سفرکرده است با بیان این مطلب گفت حضور مستمر مسئولان وکارکنان زندان ها در بین زندانیان و رسیدگی به وضعیت آنان به ویژه پیگیری تعیین تکلیف پرونده های قضایی  رویکردی بسیار مهم در زمینه ارتقاء برنامه های تامینی وتربیتی است.

شیخ پور بااشاره به اهمیت رعایت حقوق شهروندی و حفظ کرامت انسانی زندانیان وخانواده آنان به عنوان قشر آسیب پذیر جامعه خاطرنشان کرد؛برقراری تعاملات سازنده با قضات ومسئولیت پذیری در قبال اجرای سیاست های کلان دستگاه قضایی راهبرد موثری در راستای تحقق هدف ها و ارتقاء نظام زندانبانی اسلامی  است .

وی همچنین به همراه  اسدبگی مدیرکل زندان های کرمانشاه در بخش های مختلف ستاد اداره کل زندان ها حضور یافت و ضمن گفت وگو با کارکنان و بررسی نحوه انجام امورقضایی و اجرای احکام برتلاش مداوم در انجام  رسالت وتکالیف سازمانی به منظور کمک به بازگشت شرافتمندانه زندانیان به کانون خانواده تاکید کرد.

معاون قضایی سازمان زندان های کشور در ادامه از زندان مرکزی ،کانون اصلاح وتربیت واندرزگاه زنان کرمانشاه هم بازدید و ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل زندان ها وکارکنان این بخش ها دردیداری که بیش از 8 ساعت به طول انجامید از نزدیک با زندانیان گفت و گو و مسایل قضایی آنان را بررسی کرد.

 

 گروه: اخبار ویژه   تعداد بازدید: 1008   تاریخ خبر: 13:19:21 1394/02/02   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام

اخبار مرتبط:
  رهبر معظم انقلاب با شرایط عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند
  نشست بررسی آخرین وضعیت اردوگاه فشافویه پیش از راه اندازی برگزار گردید 
  متن پیام رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به مناسبت روز مددکار
  بهره گیری از الگوهای مناسب مدیریتی در سایه تفکر خلاق مهمترین عامل در فرآیند توسعه است
  فرهنگ سازی و نهادینه کردن ارزش ها مناسبترین راه برای توسعه سلامت اداری است/ پیشگیری از تخلفات احتمالی با ارائه آموزش های لازم
  اعمال و رفتارهای خود را بطور مداوم مورد ارزیابی قرار دهیم
  استفاده از تمام ظرفیت ها برای تحقق اولویت های دهگانه سازمانی / نگاه جامعه نسبت به خانواده های زندانیان نیازمند تغییر است.
  برگزاری مراسم اربعین حسینی